OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto podmínky upravují vztah mezi prodávajícím - společností .... a kupujícím.

Prodávající
Trekking sport - Robert Janda
náměstí Republiky 135/21
301 00 Plzeň
IČ: 69445621
Tel.: +420.377 221 093
Email: info@trek-sport.cz

číslo účtu: 4843540257 / 0100

Kupující
spotřebitel, firma, státní instituce

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Objednávka zboží
Zboží je možno objednat následujícími způsoby:
- ústně (osobně, telefonicky)
- písemně (faxem, poštou, e-mailem)
- v internetovém obchodu

Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje:
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Platební podmínky
- platba v hotovosti při osobním odběru zboží
- platba předem bankovním převodem na základě vystavení zálohové faktury
- platba dobírkou při dopravě přepravní službou


Ceny jsou smluvní
Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována.
Na již zlevněné zboží nelze uplatit další registrační slevu.


Právo na odstoupení od smlouvy
Spotřebitel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou, má v souladu s Občanským zákoníkem právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je třeba písemně dodavateli oznámit odstoupení od smlouvy (viz. vzor níže) a poté zaslat dodavateli kompletní zboží v nepoškozeném obalu, bez známek uživání. V případě poškození zboží, či obalu, má prodejce právo si účtovat náklady spojené s uvedením výrobku do původního stavu, nebo vrátit použité zboží zákazníkovi.

Ochrana dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem. Viz. ochrana osobních dat.Zavěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.Ceny poštovného a balného


platba předem na účet: 125kč
dobírka: 179kč
dobírka zahraničí: 290kč
při objednávce nad 2999kč: poštovné ZDARMA
číslo účtu: 4843540257 / 0100

 

Vzor odstoupení od kupní smlouvy u zboží zakoupeného přes internet v zákonné 14denní lhůtě
Jméno a příjmení odesílatele ......................
Adresa: ...................................
další kontaktní údaje: email, telefon ...................................

 

Jméno a příjmení podnikatele (či název firmy): Trekking sport - Robert Janda
IČO: 69445621
Sídlem: nám. Republiky 21, Plzeň

Doručovací adresa: T- sport - Robert Janda, nám. Republiky 21 Plzeň 301 00
 

 


V ...................,dne ............................
 

 

Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet
 

Dne ................... jsem si na Vašich internetových stránkách www.trek-sport.cz objednala ........................... v hodnotě ................ Kč, včetně DPH. Téhož dne mi od Vás přišel email potvrzující přijetí objednávky. ........................................ jsem od Vás obdržela dne .......... (objednávka číslo .....................).

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od uzavřené kupní smlouvy týkající se výše uvedeného zboží. Zakoupené zboží vracím spolu s tímto dopisem na Vámi uvedenou adresu T sport - Robert Janda, nám Republiky 21, Plzeň 301 00.

Kupní cenu  .................................. plus poštovné mi poukažte bez zbytečného odkladu nejpozději do 14 dnů od obdržení tohoto odstoupení od smlouvy na můj bankovní účet číslo ....................., vedený u ................... banky a.s.

 

Za kladné vyřízení mojí žádosti děkuji


S pozdravem


vlastnoruční podpis

 

Příloha: Daňový doklad (faktura č. ...................................)

 

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

Kategorie

Svět map | Atlasy a mapy Heureka ověřeno zákazníky